Potrzebujesz
porady specjalisty ?

O Nas

Dlaczego warto odwiedzić Naszą przychodnię

W naszej przychodni w dziale diagnostyki USG pracują lekarze o dużym stażu w diagnostyce obrazowej oraz posiadane aparaty są wysokiej klasy urządzeniami, posiadające głowice o odpowiedniej częstotliwości do badań płytko leżących narządów takich jak tarczyca, sutki, mięśnie, tkankę podskórną, układy tętnicze, żylne, głębiej leżące jak jama brzuszna, głowice do badań dopochwowych i przezrektalnych.

Do następnych pozytywów należy posiadanie archiwum badań od 1996r., służące do porównywania obecnych badań z poprzednio wykonanymi oraz badań dopplerowskich tętnic szyjnych i kręgowych, tętnic obwodowych i nerkowych od 2001r. Ułatwia to cenę zmian, szczególnie w rozpoznawaniu zmian nowotworowych, patologii narządowych czy narastania zmian miażdżycowych, czy zwyrodnieniowych.

Z nowych rodzajów badań doszły badania ortopedyczne stawów dużych i małych, ocena zmian urazowych stawów, mięśni, ścięgien, zmian zapalnych stawów, wad rozwojowych mięśni i ścięgien. Badania takie są szczególnie przydatne w ortopedii, reumatologii, medycynie sportowej. By móc je wykonywać potrzebne są głowice o wysokiej częstotliwości, my posiadamy głowice o częstotliwości 13MHz i 15MHz.W tym celu dokonaliśmy zakupu aparatu Voluson E6 z datą produkcji 10.2014r. Pozwala to na ocenę nerwów obwodowych kończyny górnej i dolnej.

Ze względu na żmudne badania nerwów, badamy jednorazowo pojedyncze nerwy wskazane przez neurologa, ortopedę, neurochirurga. Ostatnio nasila się ilość badań związanych z nerwem pośrodkowym, w przebiegu zespołu kanału nadgarstka. Ocenie podlega przebieg nerwu, jego anatomia, zapalenia, guzy, urazy i ocena zmian pourazowych oraz zmian po leczeniu operacyjnym. Posiadane głowice spełniają wszystkie warunki dla oceny tych zmian. Ponadto lekarze przeszli odpowiednie szkolenie w tym zakresie.

KRÓTKIE TERMINY BADAŃ

Terminy badań są krótkie i łatwo dostępne. Dostosuj termin badań do swoich zajęć!

SPECJALIŚCI

Wykwalifikowana, doświadczona  kadra lekarzy specjalistów w różnych dziedzinach

PRZYSTĘPNE CENY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, incididunt ut labore et dolore

SZEROKI WYBÓR BADAŃ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, incididunt ut labore et dolore

NASI LEKARZE

Stefan Maciak

doktor nauk medycznych

Radosław Maciak

doktor nauk medycznych

Andrzej Hanczewski

lekarz medycyny

Tadeusz Szylberg

doktor nauk medycznych

KONSULTANCI

Piotr Flisiński

doktor nauk medycznych
chirurg naczyniowy

Marcin Koprowski

lekarz medycyny
konsultacje psychiatryczne

Marcin Birski

doktor nauk medycznych
konsultacje neurochirurgiczne

Ewelina Kurlapska

lekarz medycyny
konsultacje kardiologiczne osób dorosłych

Marcin Tafelski

doktor nauk medycznych
konsultacje neurochirurgiczne